Inżynieria Ciała 2.0

Nowoczesna platforma treningowa

DASHBOARD

Czym jest Inżynieria Ciała 2.0?

To portal zbudowany na bazie doświadczeń profesjonalnych sportowców. Na portalu znajdziesz cały czas aktualizowaną bazę treningów dla każdego poziomu zaawansowania, dopasowana zarówno dla osób początkujących i dla tych bardzo wymagających. Wszystkie treningi przedstawione są w formie dziennych zadań do wykonania wraz z zakresem wykonywanych ćwiczeń i liczbą powtórzeń. W wersji PRO dostępne są również plany żywienia.

Jak działa portal Inżynieria Ciała 2.0?

Krok 1

Wybierz cel treningowy.

Szczegółowo opisz się w naszym konfiguratorze treningowym.

Krok 2

Wprowadź dane.

Określ się jaki cel chcesz osiągnąć, gdzie chcesz trenować i w jaki sposób.

Krok 3

Dostosuj zaawansowanie.

Otrzymasz dopasowany plan treningowy i żywieniowy, dzięki któremu zrealizujesz swoje.

Krok 4

Wybierz trening.

System dopasował najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. Teraz czas na ciężki trening 😉
Krok 5

Gratulacje!

Ciesz się szybkimi i stałymi efektami – trenuj z naszą platformą aż staniesz się PRO

Przykładowe treningi:

Na naszej platformie znajdziesz:

W tej sekcji znajdziesz kilkadziesiąt programów treningowych dostosowanych do Twoich możliwości. Dopasujemy poziom zaawansowania treningu tak abyś uzyskał jak najlepsze rezultaty. Baza programów składa się z kilkuset ćwiczeń, a każde z nich dokładnie przedstawiliśmy na najwyższej jakości filmach – tak abyś nie miał problemu z opanowaniem prawidłowej techniki. Niezależnie od poziomu na jakim jesteś i Twojego stażu treningowego – nasze treningi siłowe pozwolą Ci osiągnąć Twój cel.

To nowa odsłona treningów skierowanych dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w sztukach walki. Dobraliśmy najlepsze ćwiczenia, które pozwolą Ci polepszyć sprawność swojego ciała, szybkość, reakcję, wytrzymałość oraz koordynacje ruchową. Rutyny treningowe zostały stworzone na podstawie doświadczenia specjalistów z branży fighterskiej. 

Znajdziesz tutaj kilkadziesiąt rutyn treningowych z ćwiczeniami z masą własnego ciała. Treningi przeznaczone są zarówno dla osób początkujących jak i średnio-zaawansowanych. Jeżeli zależy Ci na ogólnej sprawności i poprawie gibkości to są to treningi przeznaczone dla Ciebie.

Inżynieria ciała 2.0 to nowoczesna platforma treningowa, która jest stale rozwijana. Zależy nam również na Waszym rozwoju i utrzymaniu motywacji do treningów. W związku z tym w panelu użytkownika będą regularnie pojawiać się nowe wyzwania dla naszych użytkowników i wyzwania treningowe. Dołączysz?

Dostępne tylko i wyłącznie w wersji PRO. Na podstawie profesjonalnie przygotowanej ankiety, po zakupie stworzymy dla Ciebie plany żywienia, które krok po kroku pozwolą Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Plany żywienia posiadają dokładnie opisana kaloryke, produkty, makroskładniki oraz ewentualną suplementację. Przygotowaliśmy również jadłospisy dla wegan i wegetarian.

PRZEMIANY

Uzyskaj dostęp do naszych programów

Obecne ceny i pakiety obowiązują do 14.06
Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Wkrótce ruszamy !

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

FAQ

Oczywiście! Tworząc programy treningowe wzięliśmy pod uwagę to, że nie każdy będzie miał dostęp do profesjonalnego sprzętu – w sekcji treningi domowe znajdziesz ćwiczenia, które nie wymagają od Ciebie posiadania żadnego sprzętu.

Oczywiście, że tak! Pomoc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki to główne założenie naszych programów treningowych. Programy będą efektywne zarówno dla osób chcących zbudować masę mięśniową jak i zredukować tkankę tłuszczową. Jedyną różnicą będzie podaż kaloryczna, dlatego warto wykupić dostęp do wersji PRO, gdzie znajdziecie plany żywienia dostosowane do Waszych potrzeb.

Dokonując zakupu otrzymasz dostęp do nowoczesnej platformy z filmami instruktażowymi i wersją mobilną przyjazną dla użytkownika.

Po zakupie dostępu do naszej platformy zapytamy Cię o dyspozycyjność czasową – na tej podstawie dostosujemy programy treningowe do Twoich możliwości czasowych.

Świetnie! Przygotowaliśmy również kilkadziesiąt planów żywienia dla Wegan i Wegetarian.

PRZEMIANY

Nasi podopieczni

Rectangle 86
Rectangle 87
Rectangle 89
Rectangle 88
Rectangle 92
Rectangle 90